Чи потрібні розвивальні іграшки новонародженим малюкам? Які іграшки потрібні немовляті від народження і до 3-х місяців? Магазин Качкодзьоб підготував для вас перелік найкращих розвивальних іграшок на цей період.

Від народження та до 3-х місяців немовля ще вчиться фокусувати очі на предметах навколо та слідкувати за ними. Трохи пізніше воно починає тягнутися до предметів та хапати їх, але в ці перші місяці свого життя маніпуляція предметами носить скоріше випадковий характер, коли малюк бува влучить ручкою або ніжкою по іграшці коло себе. Ми підібрали іграшки, які не тільки допоможуть розвитку вашої малечі на самому початку життя, а й стануть в нагоді в подальшому.

 

 

Килимок з дугою

Килимок з дугою буде чудовою іграшкою від самого народження. Дитина вчитиметься фокусувати зір на іграшках, що висять на дузі, а трохи пізніше зможе вдарити по ним ручкою або ніжкою. Спочатку це виходитиме випадково, але влучивши кілька разів по іграшці-брязкальцю та спричинивши звуковий ефект, ваш малюк напевне буде в захваті та захоче спробувати ще.

Більшість іграшок є зйомними, тому ви зможете брати їх з собою на прогулянки причепивши до коляски та грати з ними окремо.

Ближче до 3-х місяців можна спробувати покласти іграшку малюкові на груди або животик, щоб він спробував грати та піднімати іграшку на короткий час. Проте радимо переконатися, що іграшка легка та не має твердих елементів, оскільки малюк напевне періодично впускатиме її на себе.

Килимок з дугою прослужить вам та вашому малюку довго, він також підходить для ігор діток, які впевнено перевертаються, сидять та вчяться ходити. На ньому тепло та м’яко сидіти та лежати, його можна брати з собою на прогулянки та в подорожі.

 

 

Дзеркало

Найулюбленіша річ для споглядання у малюків це людське обличчя. Вашому малюку напевне сподобається вивчати власну міміку в дзеркалі. Обирайте безпечні м’які дзеркала для немовлят, вони інколи йдуть в комплекті до килимків з дугою, підвісок, прорізувачів та мобілів.

Ви також можете використати велике дзеркало, наприклад вбудоване в шафу. Розмістивши дзеркало так, щоб малюк міг бачити себе коли лежить на животику, ви зможете заохотити його провести більше часу в такому положенні, розвиваючи та зміцнюючи м’язи спинки.

 

 

М’яка книга

В цей період малюку буде ще зарано самостійно гортати сторінки і він потребуватиме вашої допомоги. Проте м’які книги маленькі та легкі і ваш малюк не зможе зашкодити собі під час гри. Також їх легко схопити. Спробуйте покласти м’яку книгу на животик малюка, що лежить на спинці, йому сподобається торкатися її та пробувати підіймати. Сторінки м’яких книг часто шарудять, тому по ним цікаво влучити ручкою або ніжкою, такі ігри стимулюють розвиток та зміцнення м’язів.

Пізніше ваш малюк навчиться самостійно гортати сторінки і ви зможете обговорювати малюнки та історії в книжці, вивчати форми та кольори.

 

...

В перші місяці життя найпотрібнішим для здорового розвитку малюка є батьківська увага та любов, голос і дотик. Обіймайте свою малечу, розмовляйте з ними та співайте. А щодо іграшок, обирайте такі, що прослужать вам довго та принесуть найбільшу користь. Саме такі ви зможете знайти в інтернет-магазині Качкодзьоб.