В перший рік свого життя ваше маля розвивається дуже швидко. В 6 місяців воно вчиться сидіти без підтримки, починає впізнавати зовнішність, голос та дотик близьких людей, тягнеться та пробує схопити все, що привертає увагу. До 9-ти місяців малюки вже активно намагаються повзати та вставати, люблять куштувати цікаві предмети та вже мають улюблені іграшки. В цей період важливо багато розмовляти з малечею, називати їх на ім'я та грати разом. Магазин Качкодзьоб склав для вас список найнеобхідніших іграшок для періоду з 6-ти - 9-ти місяців.

 

 

Килимок з дугою

На м’якому килимку приємно та тепло лежати й сидіти, а при перших спробах вставати, килимок пом’якшить падіння. Яскраві іграшки спонукатимуть малюка тягнутися та хапати їх, вони також знімаються для більш детального дослідження і їх можна прикріпити на візок і взяти з собою на прогулянку.

Зверніть увагу на моделі, які містять маленьке безпечне дзеркальце. В період з 6-ти до 9-ти місяців однією з улюблених речей для споглядання малюків є людське обличчя. Ваше маля із задоволенням буде дивитися на себе, та вивчати власну міміку.

Килимки з дугою:

  • тренують увагу та фокусування оченят;
  • допомагають розвинути координацію рухів;
  • дзеркальце стимулює соціальний та емоційний розвиток;
  • компактні килимки можна брати з собою будь-куди;
  • їх легко прати та сушити.

 

 

Брязкальце-прорізувач

Оскільки в період з 6-ти до 9-ти місяців ваш малюк скоріш за все куштуватиме всі свої іграшки ми рекомендуємо звернути увагу на брязкальця-прорізувачі 2-в-1.

Брязкальце-прорізувач має наступні переваги:

Обирайте кільцеві форми, які легко вхопити, тримати та передавати з ручки в ручку. Зверніть увагу на вагу - легкі іграшки буде простіше втримати в маленьких ручках. Переконайтесь, що іграшка виконана з безпечних матеріалів, які легко миються.

 

 

Сортер за формою

Шукаєте іграшку яка прослужить довго? В період з 6-ти до 9-ти місяців вашому малюку ще буде зарано сортувати фігурки за формою, проте їх можна хапати, куштувати, передавати з ручки в ручку. Ці форми буде трохи складніше вхопити ніж кільце, але не надто складно, тому це чудовий тренажер для дрібної моторики.

Кришку можна зняти й навчати малюка складати форми в коробку не сортуючи. Якщо коробка від сортера наразі надто складної форми, замініть її на щось простіше, на кшталт пластикової миски.

Гра з елементами від сортеру розвиває:

А трохи пізніше, від 2-х років, ви зможете надіти кришку на коробку від сортера і вчитися сортувати фігурки за формою.

 

 

Пірамідка з кільцями

Як і сортери, ця іграшка прослужить вам довго.

Від 6-ти місяців малюку сподобається грати з кільцями від пірамідки, куштувати, перекладати їх з ручки в ручку. Обирайте легкі кільця, які ваш малюк зможе втримати без зайвих зусиль.

Від 9-ти місяців запропонуйте малечі самостійно зняти кільця з зібраної пірамідки.

Трохи пізніше, приблизно в 1 рік, ваш малюк зможе і складати пірамідку спочатку без конкретного порядку, а згодом навчиться сортувати кільця за розміром.

Ігри з пірамідкою тренують:

 

 

Кубики

Ще один приклад іграшки, яку ваш малюк ще довго не переросте, це кубики.

Кубик не так легко взяти в руку, як кільце, тому малюк зможе потренуватись хапати кубики різного розміру. Від 6-ти місяців кубик буде цікаво передавати з ручки в ручку, пробувати його на смак та стукати їм по предметах навколо. Пізніше, десь від 1-го року можна спробувати поставити кубики один на одного та потренуватися будувати башти.

Згодом ваш малюк будуватиме складніші споруди та вивчатиме кольори, літери, цифри, чи багато іншого залежно від дизайну кубиків.

Гра з кубиками тренує такі навички:

 

•••

В період після 6-ти місяців ваш малюк розвивається дуже швидко. В цей час важливо обрати іграшки, які підтримають цей розвиток та принесуть багато задоволення від ігор. В цій статті перераховані основні іграшки для немовлят від 6-ти місяців, а також іграшки, що супроводжуватимуть вашого малюка і в подальші роки. Обирайте корисні та безпечні розвивальні іграшки в інтернет-магазині Качкодзьоб.