Дерев’яні рамки-вкладиші або пазли для немовлят — це класична розвиваюча іграшка, яка існує вже багато століть, і не дарма. Вони не тільки веселі та привабливі, але й розвивають широкий спектр навичок у немовлят і маленьких дітей, починаючи від вдосконалення навичок логічного та просторового мислення і закінчуючи координацією рук і очей. Рамки-вкладиші стануть чудовим доповненням до будь-якої колекції іграшок. Команда магазину Качкодзьоб склала для вас перелік переваг дерев’яних рамок-вкладишів для дітей різного віку від 1 року до 3-х років.

 

 

Для дітей від 12-ти місяців

  1. 1. Розвиває винахідливість: прості дерев’яні рамки-вкладиші з великими елементами та зручними ручками допомагають розвинути когнітивні та аналітичні навички в молодшому віці. Проте на перших етапах вашому малюку, вірогідно, не завадить допомога в складанні вкладишів.
  2. 2. Розвиває координацію рук і очей: коли діти маніпулюють ручками на дерев’яних елементах пазла, вони працюють над зорово-моторною координацією, а також поліпшують навичку хапання трьома пальцями.
  3. 3. Покращує дрібну моторику: підбирання та розміщення дерев’яних елементів рамки-вкладишу з ручками допомагає немовлятам розвинути дрібну моторику та спритність рук та пальчиків.

 

 

Для дітей від 18-ти місяців

  1. 1. Покращує пам'ять і здатність запам’ятовувати: під час гри з рамками-вкладишами малюк починає запам'ятовувати, куди має вкладатися кожен елемент.
  2. 2. Розвиває винахідливість: складніші рамки-вкладиші з більшою кількістю елементів спонукатимуть малюка пробувати різні варіанти складання в пошуках вірного рішення. Ця цікава та захоплива задача розвиватиме посидючість та логічне мислення.

 

 

 

Для дітей від 2-х років

1. Стимулює уяву: рамки-вкладиші можуть допомогти розпалити творчій підхід та уяву, коли дітки експериментуватимуть з різними формами та конструкціями, а також гратимуть з вкладишами, як із самостійними іграшками.

  1. 2. Розвиває просторове мислення: коли малюки працюють над розміщенням вкладишів у відповідні комірки, вони також розвивають свої навички просторового мислення.
  2. 3. Навчає формам, кольорам, тощо: рамки-вкладиші можуть бути чудовим способом познайомити дітей з такими темами, як кольори, форми, тварини, комахи, їжа, транспорт тощо.

 

 

Для дітей від 3-х років

  1. 1. Розвиває впевненість у власних силах: успішне складання рамки-вкладишу дає дітям відчуття успіху та зміцнює їхню впевненість. Це також допомагає їм розвинути позитивне ставлення до процесу навчання та подолання проблем.
  2. 2. Заохочує командну роботу: спільна гра з рамкою-вкладишем заохочує командну роботу, спілкування та співпрацю. Грайте разом з малюками, обговорюйте процес складання рамки-вкладишу та його елементів або запропонуйте малюку зібрати його разом з друзями.

 

 

 

 

...

На завершення, дерев'яні рамки-вкладиші з ручками - це чудова розвиваюча іграшка для дітей від 12-ти місяців до 3-х років. Вони не тільки забезпечують численні години веселощів, а ще й сприяють розвитку дитини. Вибирайте якісні та безпечні рамки-вкладиші на цікаві для вас та вашого малюка тематики в інтернет-магазині “Качкодзьоб”.