Новорічні свята це магічний час, коли діти й дорослі насолоджуються теплими сімейними вечорами, планують майбутнє та очікують на диво. Наприкінці цього непростого року особливо важливо зігрітися в сімейному колі, попіклуватися про себе та одне одного, відчути надію та подарувати нашим дітям казку. А команда магазину Качкодзьоб приготувала для вас список ідей новорічних подарунків для ваших маленьких.

 


 

Від народження та від 3-х років - м’які іграшки

М’які іграшки це не тільки класичний та бажаний подарунок, в цьому новому році вони можуть стати заспокійливим компаньйоном для вашого малюка. Вважається, що м’які іграшки допомагають боротися з тривогою та негативними емоціями, а також полегшувати засинання. Може візьмете і собі одну? Особливо ефективними будуть іграшки з кульковим наповнювачем, який приємно м’яти в руках, а також м'які іграшки з брязкальцями.

Для немовлят обирайте безпечні м’які іграшки без твердих деталей або довгого ворсу. А малюкам від 3-х років сподобаються їх улюблені персонажі або милі тваринки, наприклад, символи прийдешнього року - зайчики та котики.  Малюки також будуть в захваті від м'яких музичних іграшок – їх не тільки приємно обіймати, вони також зіграють приємну мелодію, що допоможе заснути.

 

 

 

Від народження до 1-го року - подарунки для найменших крихіток

Зробіть перший Новий рік вашого малюка значущим з подарунками для розвитку та веселощів. Розвивальні термокилимки стануть в нагоді в зимовий період, на них зручно лежати та перекочуватись, сидіти та повзати, також якісний килимок прослужить довгі роки, підходитиме до ігор малюка що зростає. Прорізувачі допоможуть зубкам прорізатися легше та швидше, усунуть дискомфорт від прорізування для спокійних та приємних свят. Особливо цікаво виглядає комбінація м’яких іграшок з прорізувачами, в якості подарунку 2в1. Брязкальце також стане чудовим подарунком – воно не тільки зацікавить малюка, але і допоможе розвивати увагу, навички розпізнавання кольорів і моторику.

 

 

 

Від 1-го та від 2-х років - сортери, пірамідки, рамки-вкладиші, пазли

Чудовим новорічним подарунком для дітей від 12 місяців стануть рамки-вкладиші та м’які пазли. Складайте й обговорюйте їх разом. Яскраві та приємні на дотик, вони легко вміщуються в дитячу долоньку та допоможуть вивчити назви тварин, комах, фруктів, овочів і багато іншого.

Малюкам з 18 місяців - 2-х років сподобаються сортери та пірамідки. Вони навчать розрізняти елементи за формою, кольором або розміром. Грайте разом для максимальної користі та задоволення у святковий період.

А від 2-х років неперевершеним новорічним подарунком буде великий набір кубиків. Вони тренують фокус й моторику та подарують вам та вашому малюку безліч годин захоплюючого будівництва. Це один з видів іграшок, якими можна гратися багато років створюючи нові складніші конструкції, компонувати з іншими наборами та іграшками.

 

 

 

Від 3-х років - набори для творчості

Новорічні свята це найкращий час для відкриття та розвитку нових творчих здібностей. Набори для творчості допоможуть розвинути фокус, відчуття форми та кольору, а також подарують приємний досвід створення гарних речей своїми руками.

Малечі від 3-х років сподобаються об’ємні дерев’яні розмальовки та яскраві картини скреч-арт. А дітям від 5-ти - 8-ми років буде цікаво спробувати свої сили у шитті та плетінні, виготовити іграшки та прикраси своїми руками.

 

 

 

Від 8-ми та від 10-ти років - наукові набори

Розкішним новорічним подарунком для юного науковця та науковиці стануть наукові набори, вони заохотять до навчання і подарують багато годин захоплюючих веселощів. Діти з 8-ми - 10-ти років зможуть дослідити космос створюючи моделі сонячної системи, маленькі хіміки виростять справжні кристали, а майбутні робототехніки - сконструюють власного робота.